Zavody 2022

ZDOLEJ ALPY S LINDOU 0. 0 Běh   Přihlášky  
Moto Winter Race Šiklův Mlýn 26. 2 Moto Cross Country     Výsledky
Šikland Winter Race Šiklův Mlýn 26. 2 Moto Cross Country     Výsledky
CC HOBBY Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 9. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn Šiklův Mlýn 9 - 10. 4 Moto Cross Country WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn, D1 Šiklův Mlýn 9. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn JUN Šiklův Mlýn 10. 4 Moto Cross Country     Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Šiklův Mlýn, D2 Šiklův Mlýn 10. 4 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Lázně Luhačovice Perun SkyMarathon Oldřichovice 30. 4 Běh WWW   Výsledky
Orlice cup Choceň 30. 4 Extrémní víceboj WWW   Výsledky
CC HOBBY Liberec, D1 Liberec 7. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec Liberec 7 - 8. 5 Moto Cross Country WWW    
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec, D1 Liberec 7. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Příborský běh Příbor 7. 5 Běh WWW   Výsledky
CC HOBBY Liberec, D2 Liberec 8. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec JUN Liberec 8. 5 Moto Cross Country     Výsledky
CC MČR A POHÁR CAMS Liberec, D2 Liberec 8. 5 Moto Cross Country WWW   Výsledky
Novojičíský půlmaraton Nový Jičín 14. 5 Běh WWW   Výsledky
BETON RACE BASIC Olomouc 21. 5 Extrémní překážkový závod WWW   Výsledky
JÄKLÁCKÁ HODINOVKA Karviná 21. 5 Běh      
Náchodská 24hours MTB Náchod 21 - 22. 5 MTB     Výsledky
Bělský okruh Bělá 4. 6 MTB     Výsledky
BETON RACE NIGHT Lanškroun 11. 6 Extrémní překážkový závod WWW   Výsledky
BETON RACE ORIGINAL Lanškroun 11. 6 Extrémní překážkový závod WWW   Výsledky
T-mobile Olympijský běh Rožnov pod Radhoštěm 22. 6 Silniční triatlon      
Welzlův kvadriatlon Zábřeh na Moravě 16. 7 Kvadriatlon WWW Přihlášky  
Ž3 Sport Sprint Triatlon Rozkoš 23. 7 MTB triatlon      
Běh na Kozubovou Dolní Lomná 31. 7 Silniční triatlon WWW    
Časovka 3xTOP.cz Lysá hora Krásná 7. 8 Multisportovní časovka WWW Přihlášky  
ISSANET CUP Heřmanice 27. 8 MTB WWW    
Zátopkova 10 Kopřivnice 31. 8 Běh      
Sokolovská-24 MTB Sokolov 3 - 4. 9 MTB WWW Přihlášky  
Triatlon Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou 4. 9 MTB triatlon      
BETON RACE Zábřeh na Moravě 10 - 11. 9 Extrémní překážkový závod WWW    
O Chlašťanský pohár Bělkovice 10 - 21. 2 Dálkové plavání      
URBANIX Žilinský Zlom väz Žilina 10. 9 Extrémní překážkový závod WWW Přihlášky  
Běh rodným krajem Emila Zátopka Kopřivnice, Rožnov 17. 9 Běh   Přihlášky  
Biatlonový závod svobody Zubří 28. 9 MTB triatlon   Přihlášky  
Rožnovský krpál Rožnov pod Radhoštěm 1. 10 MTB      
Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #